Revitalash – Wypełniająca baza pod makijaż

Podczas wykonywania makijażu, wiele kobiet pomija kosmetyk, jakim jest baza. Niektóre z nich robią to nieświadomie, natomiast inne uważają, że produkt ten nie jest im do niczego potrzebny. Czy mają rację? Niekoniecznie!

Aby dom był trwały, potrzebuje solidnych fundamentów. Tak samo jest z makijażem. Nawet najlepszy podkład zacznie znikać po kilku godzinach, jeżeli nie będzie miał odpowiedniej podstawy – bazy pod makijaż. Jest ona idealnym rozwiązaniem na co dzień, a przede wszystkim przed tzw. wielkim wyjściem.

Przygotuj skórę do aplikacji kolejnych kosmetyków

Wypełniająca baza pod makijaż od Revitalash to kosmetyk, na którym warto skupić swój wzrok. Dzięki niej otrzymasz długotrwały efekt w postaci gładkiej i matowej skóry. Poza tym, baza nawilża i rozświetla skórę oraz sprawia, że makijaż utrzymuje się o wiele dłużej. Aplikowana emulsja zamienia się w podkład wygładzający, spłycając występujące zmarszczki.

Revitalash - wypełniająca baza pod makijaż

Sposób użycia bazy

Bazę należy nakładać na suchą, oczyszczoną skórę twarzy lub na krem nawilżający. Zaleca się nanoszenie jedynie niewielkiej ilości na najbardziej problematyczne miejsca tj. zmarszczki. Ważny jest w tym przypadku umiar, ponieważ nadmiar produktu może negatywnie wpłynąć na jego efektywność. Gdy baza się wchłonie, spokojnie możesz przystąpić do wykonywania makijażu.

Nie rezygnuj z bazy! Nie tylko utrwali ona Twój makijaż, ale także pomoże zakamuflować wszelkie niedoskonałości tj. przebarwienia, zasinienia, czy też zmarszczki.

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>