Revitalash- Volumizing Primer – Pielęgnacyjna Baza pod tusz

Tusz do rzęs jest kosmetykiem, który stanowi efektowne wykończenie makijażu oka. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tuszu – pogrubiające, podkręcające, wydłużające – jednym zdaniem do wyboru do koloru.

Baza pod tusz – zadania

Aby efekt, który oferują okazał się trwalszy i bardziej widoczny, warto postawić na specjalną bazę pod mascarę. Jej zadaniem jest wzmocnienie i przedłużenie rezultatu, jaki daje tusz. Produkt często zapobiega rozmazywaniu mascary oraz pielęgnuje rzęsy pełniąc rolę odżywki.

Baza pod mascarę – Revitalash

Dziś weźmiemy na tapetę Volumizing Primer, czyli pielęgnacyjną bazę pod tusz od Revitalash. Wśród substancji aktywnych produktu znajdują się: ekstrakt z pokrzywy, pantenol oraz gliceryna. Przemyślane połączenie składników sprawia, że preparat skutecznie spełnia swoją rolę.

Więcej kosmetyków marki Revitalash na: www.sklepestetyka.pl/revitalash

Baza przygotowuje włoski do aplikacji mascary, zapewniając im matowe wykończenie. To dzięki niemu tusz lepiej się rozprowadza i trzyma na rzęsach, które stają się wydłużone i pogrubione. Aby osiągnąć powyższe rezultaty należy pamiętać o tym, aby tusz aplikować na włoski wówczas, gdy baza jest jeszcze mokra.

 

Revitalash - Volumizing Primer - Baza pod tusz

 

Baza a kolorowy tusz do rzęs

Warto również wspomnieć, że baza jest idealnym rozwiązaniem wtedy, gdy chcemy użyć kolorowego tuszu np. o popularnej niebieskiej barwie. Podkład pod tusz sprawi, że wybrany kolor będzie dużo bardziej widoczny niż na ciemnych, naturalnych rzęsach.

Oprócz spektakularnych efektów i lepszej kondycji włosków, należy wspomnieć o jeszcze jednej zalecie, jaką jest oszczędność. Baza do rzęs powoduje, że możemy nakładać na nie zdecydowanie mniej tuszu, a efekty w dalszym ciągu będą zadowalające.

Bazy pod makijaż i cienie do powiek powoli wkroczyły do codziennej, makijażowej rutyny. Warto dołączyć do tego składu także bazę pod tusz, dzięki której spojrzenie stanie się jeszcze bardziej wyraziste, a mascara na długo zagości na rzęsach.

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>