Revitalash RevitaBrow Advanced – opinia

Coraz więcej osób jest bardziej świadomych tego jak łatwo doprowadzić do momentu, w którym wyglądamy nie tyle zjawiskowo, co śmiesznie. Od dawna możemy obserwować zdjęcia dziewczyn, które postanowiły dorysować sobie brwi w różny dziwny sposób. Niektóre panie depilują całe brwi, a następnie rysują je kredką, cieniem lub pomadą. Nie wygląda to ani atrakcyjnie, ani estetycznie. Dlatego nie warto wyrywać nadmiernie brwi, ani ich golić, ponieważ może zdarzyć się tak, że już nigdy więcej nie odrosną. Wszystko zależy od predyspozycji genetycznych diety i pielęgnacji.

Modne brwi, czyli jakie?

revitalash odżywka do brwi

Makijażystki i makijażyści starają się uświadamiać kobiety, że brwi powinny być przede wszystkim dopasowane do twarzy. Może i modne są obecnie krzaczaste brwi, które są bardzo ciemne, ale nie warto aż tak bardzo eksperymentować z wizerunkiem. Nie wszystko to co widzimy w telewizji i kolorowych magazynach, będzie nam pasowało. O ile łatwo wyregulować krzaczaste brwi, o tyle te wydepilowane nie tak prosto wyhodować z powrotem. Jednakże to jeszcze nie konie świata, ponieważ chociaż dieta i ćwiczenia tu nie pomogą, odżywka do brwi tak!

Działanie Revitalash RevitaBrow Advanced

Odżywka do brwi posiada bardzo podobne właściwości i skład co odżywka do rzęs tej samej marki. Jednakże w składzie można zauważyć kilka nowych ekstraktów, które znacznie wpływają na tempo porostu włosków. Revitalash RevitaBrow Advanced zagęszcza brwi, tak więc wszędzie tam, gdzie dotkniecie skóry pędzelkiem pojawią się nowe włoski. Same możecie stworzyć kształt brwi, który następnie osiągnięcie. Możecie użyć do tej pomocy na przykład szablonów, które można kupić w niektórych sieciówkach i nie tylko. Revitalash RevitaBrow Advanced to idealnie rozwiązanie dla blondynek i każdej innej kobiety, która ma tak jasne brwi, że są prawie niewidoczne. Nie ma co ukrywać, że brwi są oprawą oka. Kilka milimetrów w złą stronę i twarz wygląda na zatroskaną lub złą. Warto więc uważnie podejść do tematu pielęgnacji brwi.

 

Stosowanie Revitalash RevitaBrow Advanced

revitalash revitabrow

Działanie odżywki jest bardzo silne i przy regularnym aplikowaniu można spodziewać się miłej niespodzianki. Revitalash RevitaBrow Advanced wystarczy nałożyć na skórę raz na dwadzieścia cztery godziny i poczekać aż wyschnie. Jak najbardziej może aplikowana na dzień lub na noc. Nie ma przeciwwskazań do wykonania następnie makijażu. Revitalash RevitaBrow Advanced nie uczula i nie powoduje podrażnień. Pozostawia brwi stylowo przyciemnione, geste i mocne.

 

 Więcej odżywek do brwi: www.eyelash.pl/REVITALASHeyelashes/category/brwi/

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>