Revitalash – naturalnie piękne rzęsy

Sztuczne rzęsy są w ostatnim czasie bardzo modne. Trudno jest wyobrazić sobie gwiazdy na czerwonym dywanie bez doczepianych rzęs. Niestety, łatwo jest przesadzić. Zbyt długie i grube mogą wyglądać wręcz groteskowo i karykaturalnie. Poza tym, ciągłe uzupełnianie włosków to dodatkowy wydatek. Może warto zatem zawalczyć o kondycję naturalnych rzęs, aby to one mogły podkreślić naszą urodę?

Naturalne piękno = systematyczność i cierpliwość

Oczywiście, sztuczne rzęsy dają natychmiastowy efekt. Nie są jednak dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę, ponieważ znacznie osłabiają naturalne włoski. Innym sposobem na piękne i długie rzęsy jest stosowanie odżywki. Wymaga to systematyczności oraz wytrwałości, ale efekt będzie na pewno bardziej naturalny i długotrwały.

Revitalash – naturalnie piękne rzęsy

Jaką odżywkę do rzęs wybrać?

Postaw na odżywkę, która pomoże Ci osiągnąć wydłużone, zagęszczone i wzmocnione rzęsy. Nie uzyskasz pożądanego efektu od razu po pierwszym zastosowaniu, jednak na spektakularne rezultaty warto poczekać. Jeżeli wybierzesz odżywkę o skutecznym składzie, zobaczysz je już po kilkach użyciach. Bogaty skład odżywki jest bardzo istotny. Ważne, aby nie tylko ograniczał wypadanie istniejących włosków do minimum, ale także pobudzał wzrost nowych.

Dokonując selekcji odżywek, postaw na taką, która nie będzie podrażniać Twoich oczu, a przede wszystkim powodować szczypania i łzawienia. Dzięki odpowiedniej odżywce uzyskasz efekt, który pozwoli Ci zapomnieć o profesjonalnym zabiegu przedłużania rzęs.

Jak jeszcze dbać o rzęsy?

Oprócz stosowania odżywki do rzęs, powinnaś pamiętać także o kilku innych nawykach, które pomogą Ci utrzymać dobrą kondycję naturalnych włosków:

  • Po pierwsze, staraj się nie pocierać oczu, ponieważ tym samym łamiesz i osłabiasz swoje rzęsy,
  • Po drugie, bądź delikatna i dokładna podczas wykonywania demakijażu,
  • Po trzecie, zrób sobie czasami dzień wolny od makijażu, aby Twoje rzęsy mogły odpocząć.

Zadbaj o atrakcyjną oprawę swoich oczu! Postaw na kosmetyki, które odżywią Twoje włoski i sprawią, że zapomnisz o słabych, krótkich i rzadkich rzęsach.

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>