Revitalash Eyelash Conditioner – rewelacyjna odżywka do rzęs

Z biegiem czasu wiele rzeczy ulega modyfikacji. Trendy w modzie aktualizowane są co sezon, a kobiece fryzury przechodzą metamorfozy od niepamiętnych czasów. Pośród tylu nowości jeden element pozostaje niezmienny. Pięknie podkreślone, długie rzęsy. Niezależnie od wieku, stylu i narodowości, kobiety pragną być dumnymi posiadaczkami czarnej firanki rzęs. Nowości w świecie urody pozwalają spełnić to marzenie na wiele sposobów. Obecnie popularnością cieszą się sztuczne rzęsy, które jednak powoli ustępują miejsca bardziej naturalnemu lookowi. Dzieje się tak ze względu na pogorszenie się stanu rzęs przy długotrwale stosowanej aplikacji jak i również dlatego, że ciężkie, opadające na oczy sztuczne rzęsy nie są dłużej postrzegane jako piękne, a wręcz jako kiczowate.


Aby kobiety nie musiały rezygnować z zalotnej firanki rzęs, producenci kosmetyków prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych produktów potęgujących wzrost rzęs. Przetestowałam wiele specyfików, jedne szczypały, inne nie działały, a w efekcie długość rzęs nie ulegała zmianie. Aż trafiłam na odżywkę do rzęs Revitalash Eyelash Conditioner. Producent obiecuje, że wszystkie składniki zawarte w odżywce pobudzą rzęsy do wzrostu i sprawią, że będą gęste i mocne. Zawdzięczać możemy to ekstraktom roślinnym z żeń – szenia, nagietka lekarskiego , pszenicy, zielonej herbaty, oraz nienasyconym kwasom karboksylowym. W praktyce wygląda to tak, że codziennie wieczorem nakłada się niewielką ilość odżywki od nasady po końce rzęs i wypatruje chociaż najmniejszych efektów. Zauważyć można je już po trzech tygodniach, rzęsy są dłuższe i grubsze. Po około trzech miesiącach regularnego stosowania zaczynają się podkręcać tworząc piękną i naturalną oprawę oka. Odżywkę można stosować również na sztuczne rzęsy, co będzie dobrą wiadomością dla kobiet, które jeszcze nie są gotowe ściągnąć doklejanych rzęs. Produkt można również stosować na brwi, jeśli mamy niewystraczającą ilość włosków.
Cena Revitalash Eyelash Conditioner wydaje się na pierwszy rzut oka bardzo wysoka, ale jeśli spojrzymy na to pod kątem odjęcia comiesięcznych kosztów doczepiania rzęs okazuje się przystępna. Produkt jest bardzo wydajny, buteleczka starcza na około 6 miesięcy i w tym czasie jesteśmy już w stanie osiągnąć wymarzony efekt. Po kuracji zaleca się sporadyczne stosowanie odżywki w celu trwałego utrzymania efektu. Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom, które pragną cieszyć się naturalnym pięknem.

Do kupienia na: Revitalash Eyelash Conditioner 2,0 ml odżywka do rzęs i brwi

 

 

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>