Revitalash EyeLash Conditioner: odżywka – serum do brwi i rzęs

Twoje rzęsy nie są wystarczająco długie i gęste? Marzy Ci się kuszące spojrzenie prosto z Hollywood? Twoje brwi są zbyt cienkie, przerzedzone lub były źle pielęgnowane i regulowane od lat? Jedyną odpowiedzią na te pytania jest Revitalash EyeLash Conditioner. Jest to odżywka- serum, która ma za zadanie stymulować wzrost rzęs i brwi. Rzęsy stają się maksymalnie dłuższe, grubsze w rekordowym tempie. W badaniach klinicznych aż 90% badanych kobiet stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni po zastosowaniu odżywki. Serum aplikuje się tuż u nasady rzęs, na noc.

Czynne składniki, które znajdują się w unikalnym składzie kosmetyku to m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych, które zamknięte są w nanosomach. Składniki te wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Aktywne składniki znajdujące się w Revitalash EyeLash Conditioner są w stanie odbudować najbardziej uszkodzone i zniszczone brwi i rzęsy, oraz osiągnąć maksymalny potencjał ich wzrostu i atrakcyjności. Odżywka jest bezpieczna dla oka, oraz delikatnej skóry w około oczu. Nie powoduje podrażnień, ani uczuleń.

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>