ReGenesis by Revitalash Micro Targeting Spray

Włosy pozbawione objętości nawet jak są zadbane wyglądają na oklapnięte. Pomimo tego, że są zdrowe nie prezentują się dobrze. Dzieje się tak ze względu na to, że włos pozbawiony objętości jest ciężki, trudno poddaje się stylizacji oraz często łatwo się łamie. W wielu przypadkach oklapnięte włosy szybciej przetłuszczają się ze względu na bliski kontakt ze skórą głowy. Na szczęście istnieją obecnie na tyle dobre kosmetyki, które nawet najbardziej oklapnięte włosy postawią do pionu.

Prawie każdy zna już rewolucyjną markę Revitalash. Od lat można obserwować jej poczynania w branży kosmetycznej. Obecnie powstała seria kosmetyków ReGenesis by Revitalash, która podbija serca i głowy kobiet. Fakt, że Revitalash produkuje świetnej jakości, skuteczne odżywki do rzęs i brwi wiemy nie od dzisiaj. Jednakże nowa oferta wystosowana jest do osób, które pragną pozbyć się problemów z kondycją włosów. ReGenesis by Revitalash Micro Targeting Spray to kosmetyk przeznaczony do stymulacji włosów do wzrostu. Wystarczy zaaplikować niewielką ilość sprayu na miejsca, w których włosy są przerzedzone oraz na przedziałek, aby uzyskać efekt oszałamiającej objętości. Spray bardzo dobrze sprawdzi się u osób, które mająą problem z nadmiernym wypadaniem włosów. W składzie ReGenesis by Revitalash Micro Targeting Spray zawarto ekstrakt z alg, który bardzo skutecznie regeneruje zniszczone włosy. Często poszukując metod zwiększających gęstość włosów stosuje się różne dziwne triki, które mogą osłabiać włosy. Wyginanie ich prostownicą w drugą stronę, bądź nakręcanie ich na gorącą lokówkę nie jest dobrym pomysłem. ReGenesis by Revitalash Micro Targeting Spray działa na dwa fronty. Jednocześnie wzmacnia włosy i hamuje ich wypadanie, a także nadaje fryzurze gęstości. Włosom dostarczane są odpowiednie substancje odżywcze, w tym witaminy, które wpływają na ich stan. ReGenesis by Revitalash Micro Targeting Spray składa się z ekstraktu z drzewa sandałowego, kwasu oleanolowego, bioflawonoidów cytrusowych, a także peptydów, które bardzo efektywnie wzmacniają włosy. ReGenesis by Revitalash Micro Targeting Spray jest bardzo wydajny i co najważniejsze nie powoduje podrażnień, ani świądu. Jest w pełni bezpieczny dla alergików. Kuracja wzmacniająca włosy od Revitalash jest wyjątkowo skuteczna. Można było oczekiwać, że marka, która produkuje tak dobre kosmetyki do pielęgnacji rzęs i brwi, również stworzy coś dla fanów pięknych włosów. Łyse miejsca oraz cienkie włosy z pewnością nie dodają odwagi i mogą przysporzyć wielu kompleksów. Nie mówiąc już o zostawianiu włosów wszędzie tam gdzie się ruszy. Co w szczególności mocno widać na czarnych ubraniach.

Spośród wielu kosmetyków do pielęgnacji włosów cienkich i wypadających ReGenesis by Revitalash Micro Targeting Spray plasuje się bardzo dobrze. Efekty można zauważyć już po kilku tygodniach i są one trwałe.

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>