Piękne włosy, rzęsy i brwi z marką Revitalash!

Każda kobieta marzy o pięknych, gęstych włosach, długich rzęsach i zadbanych brwiach. Tym wszystkim pragnieniom wychodzi naprzeciw marka Revitalash.

Revitalash Hair Advanced – odżywka wzmacniająca dedykowana jest słabym i wypadającym włosom. Dzięki zawartości w swojej formule wyciągów z miłorzębu i pigowca japońskiego oraz żeń-szenia odżywka pobudza cebulki włosów. Stosowanie jej sprawia, że włosy odzyskują blask, stają się gęste, a ich kondycja wyraźnie poprawiona. Preparat należy aplikować po każdorazowym myciu głowy, wmasowując okrężnymi ruchami i pozostawić bez spłukiwania.

Revitalash RevitaBrow – odżywka do brwi polecana jest osobom z wypadającymi, rzadkimi i nieregularnymi brwiami. W składzie preparatu znajdują się: ekstrakt z zielonej herbaty, żeń-szenia i nagietka, które odżywiają, odbudowują i wzmacniają strukturę brwi. Produkt nakładamy za pomocą wygodnego aplikatora.

Revitalash Eyelash Conditioner – odżywka do rzęs gwarantuje długie, podkręcone i gęste rzęsy. W składzie preparatu zawarty jest ekstrakt z żeń-szenia, nagietka, pszenicy, które pobudzają szybki wzrost rzęs. Preparat nie powoduje podrażnień. Efekt stosowania produktu widoczny jest już po trzech tygodniach! Odżywkę należy aplikować wieczorem po wykonaniu demakijażu tuż przy górnej linii rzęs.

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>