Paulas Choice – pielęgnująca baza pod makijaż z filtrem SPF 30

Nadeszła długo wyczekiwana wiosna. Dni stają się coraz dłuższe, a odczuwalna temperatura powietrza wzrasta. Gdy na dworze robi się coraz cieplej, warto sięgnąć po bazę pod makijaż, która stanowi podstawę udanego, a przede wszystkim trwałego makijażu.

Baza pod makijaż – korzyści

Kosmetykiem, któremu warto przyjrzeć się z bliska jest baza pod makijaż z filtrem SPF 30 od Paulas Choice. Czym różni się od pozostałych produktów tego typu? Przede wszystkim tym, że łączy w sobie cechy kosmetyku do makijażu z kosmetykiem pielęgnacyjnym. Oprócz tego, że pomoże Ci ukryć niedoskonałości i przedłużyć trwałość makijażu, wykazuje także działanie przeciwstarzeniowe i antyrodnikowe.

 

Paulas Choice - Baza pod makijaż z filtrem SPF 30

 

Wszystko za sprawą formuły opartej na działaniu naturalnych wyciągów roślinnych. To one są bogatym źródłem antyoksydantów. Baza zawiera także filtr SPF 30, który chroni skórę przed fotostarzeniem i niechcianymi przebarwieniami. Stosując bazę możesz zatem liczyć na szereg korzyści takich jak ochrona antyoksydacyjna, wygładzenie zmarszczek, utrwalenie makijażu, ochrona przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, czy też działanie przeciwzapalne.

Jak widzisz, baza jest naprawdę wyjątkowym kosmetykiem! Oprócz skuteczności, zapewnia także komfort stosowania. Jej formuła jest lekka, dzięki czemu unikniesz dyskomfortu! Stanowi idealny fundament, który przygotuje skórę na przyjęcie kolejnych kosmetyków kolorowych.

Sposób aplikacji bazy pod makijaż – więcej nie znaczy lepiej

Warto w tym miejscu dodać kilka słów na temat tego, w jaki sposób nakładać bazę pod makijaż. Należy aplikować ją po umyciu twarzy i nałożeniu kremu. Co ważne, w tym przypadku ma zastosowanie zasada „im mniej tym lepiej”. Najlepiej nakładać jedynie cienką warstwę kosmetyku. Zbyt gruba mogłaby spowodować zupełnie odwrotny efekt od zamierzanego.

Zdrowa i promiennie wyglądająca cera to marzenie wielu kobiet. Nic samo się nie wydarzy! Aby ją osiągnąć, należy odpowiednio troszczyć się o swoją skórę. Jeżeli zatem wykonujesz makijaż, zadbaj o odpowiedni podkład, który pomoże Ci ukryć niedoskonałości, a jednocześnie będzie pielęgnował i odżywiał!

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>