FEG Eyelash Enhancer (Hologram)

Nie tak łatwo przekonać kobiety do zmiany sposobu myślenia na temat swojego wyglądu. Każda z nas ma w sobie takie elementy, które lubi i takie, nad którymi wciąż pragnie pracować. Jakiś czas temu w świecie kosmetyków pojawiła się odżywka do rzęs. Przez jakiś czas patrzyłyśmy na nią sceptycznie, ale zauważyłam, że obecnie u wielu moich koleżanek, w kosmetyczkach znajdują się właśnie tego typu produkty. Stosowanie odżywek do rzęs nie trwa długo, w większości można je stosować pod maskarę, tak więc nie ma żadnych przeciwwskazań, aby na stałe włączyć je do naszego zbioru ulubionych kosmetyków.

Wzmacnia, wydłuża i zagęszcza

Na początku pojawiły się odżywki wzmacniające, które wspierały kondycję włosa i wypełniały jego strukturę. Obecnie można dostać już odżywki do rzęs, które w ciągu miesiąca wydłużają włoski. Marek na rynku jest naprawdę wiele, tak więc znajdziecie produkty za pięćdziesiąt złotych, sto jak i nawet trzysta. W sieciówkach dostaniecie odżywki nawet za kilka złotych, ale one zazwyczaj nie wydłużają i nie zagęszczają rzęs. Nie to co FEG Eyelash Enhancer Hologram. Silne serum do rzęs, które nie tylko poprawia stan włosków, ale również potęguje ich rośnięcie.

Siła ukryta w składzie

Wiele producentów kosmetyków obiecuje złote góry, gdy prawda jest zupełnie inna. Warto więc zwracać uwagę na skład w danych kosmetykach. W FEG Eyelash Enhancer Hologram znajdziecie zieloną herbatę, pestki dyni, ogórka i granata. To właśnie dzięki jednemu z najsilniejszych antyoksydantów, jakim jest zielona herbata rzęsy rosną nowe i piękne. W dodatku stosując FEG Eyelash Enhancer Hologram można zauważyć, że rzęsy zaczynają mniej wypadać. To również zasługa zielonej herbaty. Ogórek wykazuje bardzo silne działanie wzmacniające, tak więc osoby o rzęsach słabych i cienkich z pewnością docenią jego obecność w składzie. Granat silnie odżywia włoski, tak więc rzęsy są mocne i błyszczące. W dodatku znalazł się tam również z innego powodu, mianowicie działa łagodząco, co jest istotne w przypadku odżywki do rzęs. Po zastosowaniu FEG Eyelash Enhancer Hologram oczy nie szczypią i nie zaczerwieniają się.

Stosowanie FEG Eyelash Enhancer Hologram

Odżywkę do rzęs warto stosować regularnie, ponieważ wówczas już po miesiącu zauważycie różnicę w kondycji rzęs. Z początku przestają nadmiernie wypadać, następnie wzmacniają się, robią grubsze i na końcu wydłużają. Odżywkę najlepiej stosować na noc, ponieważ wtedy organizm się regeneruje. FEG Eyelash Enhancer Hologram można stosować także pod tusz do rzęs. Aplikacja odżywki trwa minutę, należy nałożyć ją na linię rzęs i poczekać aż wyschnie. Następnie można wykonać makijaż.

FEG Eyelash Enhancer Hologram kupisz na: www.sklepestetyka.pl/feg

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>