Opinia o Resist Youth-Extending Daily Mattifying Fluid SPF 50 marki Paula’s Choice

Skóra tłusta, na której występują różne zmiany na przykład trądzikowe wymaga odpowiednio dobranego podkładu. Na pewno nie nadają się do niej fluidy tłuste, a i te o matowej konsystencji często zawodzą, ponieważ w starciu z bardzo tłustą skórą rozwarstwiają się. Paula’s Choice wie jak dbać o skórę z niedoskonałościami.

Resist Youth-Extending Daily Mattifying Fluid SPF 50 to najlepszy wybór jeśli pragniesz zmatowić skórę na długi czas, ale jednocześnie ładnie ją nawilżyć. Dodatkowym atutem kremu jest zawartość bardzo wysokiego filtra, bo aż 50, co często jest bardzo ważne podczas przechodzenia kuracji antytrądzikowych.

Po zastosowaniu Resist Youth-Extending Daily Mattifying Fluid pory stają się zwężone, a niedoskonałości wygładzone . Marka Paula’s Choice dzięki zawartym w składzie kremu składnikom aktywnym skutecznie walczy z niedoskonałościami. Ten krem to najlepsza baza pod makijaż, zapobiegająca rozwarstwianiu się podkładu oraz gwarantująca matowe wykończenie na cały dzień.

.

Author: Karolina

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>